Pieluszki Kota w Butach 0
Pieluszki Kota w Butach

Dawno, dawno temu żył sobie sprytny kot o imieniu Kot w Butach. Był znany w całym królestwie ze swojego dowcipu i przebiegłości. Pewnego dnia Kot w Butach podsłuchał grupę matek narzekających na koszty i wpływ jednorazowych pieluch na środowisko. Będąc kotem kochającym naturę, Kot w Butach postanowił pomóc mamom znaleźć lepsze rozwiązanie. Kot w butach przypomniał sobie historię, którą opowiedziała mu babcia o pieluchach z tkaniny. Wiedział, że są ekologiczne i znacznie tańsze niż pieluchy jednorazowe. Kot w butach postanowił więc wyruszyć z misją znalezienia idealnej pieluchy dla matek w królestwie.

czytaj całość »
Krasnal Krasuś 0
Krasnal Krasuś

Był sobie kiedyś mały krasnal o imieniu Krasuś, który mieszkał w lesie wraz ze swoimi przyjaciółmi - innymi krasnalami. Krasuś uwielbiał przemierzać leśne ścieżki, zwiedzać okolicę i pomagać swoim przyjaciołom w każdy możliwy sposób. Pewnego dnia, Krasuś natknął się na pewną rzecz, która od razu przykuła jego uwagę - były to pieluszki wielorazowe NappiME. Był to dla niego zupełnie nowy i nieznany produkt, ale szybko dowiedział się, że jest to coś, co pomaga ochronić planetę przed zanieczyszczeniem i dbać o jej przyszłość.

czytaj całość »
Żabki 0
Żabki

Dawno, dawno temu w małej wiosce położonej w sercu gęstego lasu żyła sobie gromadka żab, które zmęczyły się używaniem jednorazowych pieluch dla swoich kijanek. Zauważyły, że pieluchy są nie tylko drogie, ale także szkodliwe dla środowiska dlatego postanowiły poszukać bardziej ekologicznego rozwiązania.

czytaj całość »
Rowerowa wycieczka 0
Rowerowa wycieczka

Pewnego dnia słonik o imieniu NappiMiś postanowił, że chce wyruszyć na przygodę. Zawiesił na swoim rowerze torbę z zapasem jedzenia i wody, założył kask na głowę i ruszył w drogę.

 

 

czytaj całość »
Tukan 0
Tukan

Dawno, dawno temu, na skraju lasu, mieszkał mały Tukan. Tukan był uroczym i rozkosznym stworzeniem, ale miał jedną nieprzyjemną cechę - bardzo często siusiał i kupał w pieluszce. Zwykłe pieluszki jednorazowe zawsze sprawiały, że jego skóra była podrażniona, a jego mama była zaniepokojona, że może to wpłynąć na jego zdrowie. Jednak pewnego dnia, mama Tukana odkryła coś niesamowitego - pieluszki wielorazowe NappiMe! 

czytaj całość »
Wilczek 0
Wilczek

Mały wilczek był bardzo szczęśliwym wilczkiem. Miał wiele dobrych rzeczy do zabawy, a jego ulubioną rzeczą były pieluszki wielorazowe Nappime. Pewnego dnia postanowił wyruszyć na przygodę ze swoimi ulubionymi pieluszkami wielorazowymi NappiMe, więc zabrał je ze sobą, gdy wyszedł z jamy. 

czytaj całość »
Mały goryl 0
Mały goryl

Był mroźny zimowy dzień. Goryl zamierzał pobawić się z przyjaciółmi. Założył swoją pieluszkę wielorazową i wyszedł na zewnątrz. Zabawa była wyborna, jednak w pewnym momencie na pieluszkę rozlało się trochę soku, więc trzeba było je wyprać. Wziął swój kosz na pranie i włożył tam wszystkie swoje pieluchy wielorazowe Nappime. 

czytaj całość »
Płetwal błękitny 0
Płetwal błękitny

Płetwal błękitny o imieniu Płetwi jest całkiem dużym ssakiem, który jest zmuszony do pływania w oceanie pełnym plastiku. Płetwi był bardzo zakłopotany, że ludzie patrzyli na niego i zaczynali się śmiać, ponieważ ma duże ciało, nie może wcisnąć się w pieluchy o normalnym rozmiarze. Po tym jak zobaczył, że pieluchy jednorazowe powodują, że oceany są pełne plastiku i zanieczyszczają nasze wody, zdecydował, że już nigdy nie chce ich używać.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl